Úvod » Blog » Prečo je toto ten najlepší vianočný darček pre takmer každú ženu?

Prečo je toto ten najlepší vianočný darček pre takmer každú ženu?

Viktória Janáčková

Určite to poznáš – ešte ani nebolo 1.11. a v obchodoch namiesto sviečok nájdeš vianočné svetielka. Z každej strany sa na teba škeria „výhodné“ vianočné balíčky, ktoré zaručujú, že sa budú páčiť všetkým. A mnoho ľudí po nich ozaj siahne ako po poslednej voľbe, lebo nič iné nevymyslia – Fitlaviár totiž ešte nepoznajú.

Ak si budeš opäť lámať hlavu, čo podarovať mame, svokre, sestre, kamarátke alebo sebe, môžeš ju/seba potešiť skvelým diárom. Skôr, ako prekrútiš očami, si prečítaj celý článok a presvedč sa, čím je tento diár naozaj úžasný.

Chceli by sme ti bližšie predstaviť Fitlaviár, v ktorom tvoje myšlienky a sny skutočne majú váhu.

Prečo je toto ten najlepší vianočný darček pre takmer každú ženu?

Každá žena má v živote mnoho výziev, potrieb a snov. V konečnom dôsledku sa tieto ženy potom rozdelia do dvoch skupín: tie, ktorým sa to podarí a tie, ktoré zlyhajú.

Podarí sa to tým,  ktoré  spoznajú svoje skutočné ja, čím lepšie porozumejú svojim snom a budú si vedieť dobre nastaviť cieľ a pripraviť sa na všetky prekážky,  ktoré sa počas zdolávania každodenných činností zaručene objavia.

A presne s týmto Fitlaviár pomôže každej žene, ktorá má chuť posunúť sa na novú úroveň! 

Pomôže každej odhodlanej žene s budovaním nových návykov,  plánovaním či sebareflexiou.  Naučí ju odmeniť sa za veľké i malé víťazstvá a tak zvýši aj celkový pocit šťastia. 

Trápi sa tvoja kamarátka už dlhú dobu s chudnutím? A ty by si jej určite rada pomohla, len si na to nemala nikdy dosť informácií,  prostriedkov či času. Teraz prišla tvoja chvíľa a môžeš jej podarovať Fitlaviár!

Chce tvoja mama zmeniť prácu no bojí sa neistoty? Potom tento diár jej pomôže pripraviť sa na všetky ťažkosti a ukáže jej, že pri správnom pláne sa nemá prečo báť zlyhania.

Tvoja sestra sa chce naučiť nový jazyk, aby sa mohla odsťahovať z krajiny? Ideálne bude, keď jej na tejto náročnej ceste bude v kabelke oddychovať vždy verný spoločník – Fitlaviár, na ktorého sa bude môcť spoľahnúť v ťažkých a aj veselých časoch.

… je to jednoducho diár,  ktorý pomôže so všetkými výzvami,  ktorým ženy dennodenne čelia.

Fitlaviár je vskutku unikátny – neveríš? Čítaj!

Fitlaviár by sa dal jednoducho opísať takto: prvý nedatovaný motivačný fit diár. Ale poďme sa na jeho jedinečnosť pozrieť bližšie.

NEDATOVANÝ DIÁR

Ak už darčeky náhodou máš, nezúfaj – diár môžeš podarovať úplne kedykoľvek na narodeniny, meniny či len tak pre radosť! Je nedatovaný, takže nezáleží na tom, v aký dátum sa začne používať.

Okrem toho určite oceníš, keď ťa nebude tlačiť čas vytvárajúci stres. Ak potrebuješ viac času, neboj sa, žiadna stránka neostane prázdna.

Fitlaviár, Prečo je toto ten najlepší vianočný darček pre takmer každú ženu?

MOTIVAČNÝ DIÁR

Tento diár je založený na prepracovaných technikách a overených štúdiách, ktoré ti výrazne pomôžu zlepšiť motiváciu, produktivitu a dosiahnuť každý jeden cieľ, po ktorom túžiš – lebo si ho vďaka diáru zvládneš správne nastaviť!

FIT DIÁR

Nájdeš v ňom aj časť, ktorá každej žene pomôže s budovaním zdravšieho životného štýlu a ponúkne jej všetko potrebné pre zdravé chudnutie, udržiavanie či priberanie.

Sú v ňom aj týždenné tipy, ktoré ti pomôžu vybudovať neoblomné zdravie. Aby toho nebolo málo, prehľadne rozpísané v ňom nájdeš rôzne cvičenia.

Okrem toho je v ňom množstvo fit receptov, ktorým neodoláš.

5% ZISKU POPUTUJE NA DOBRÚ VEC

Na Facebookovej stránke si môžeš vybrať, akej organizácii chceš pomôcť. Takže okrem toho, že obdaruješ niekoho, na kom ti záleží, pomôžeš aj iným a vyčaruješ im úsmev na tvári.

Okrem toho je diár v súlade s prírodou, pretože je vyrobený zo špeciálneho papiera, ktorý nechá ešte veľa stromov dýchať. Ale neboj nič, na jeho kvalite to neuberá!

BEZ RIZIKA

A čo je úplne najlepšie? Nemusíš sa báť, že zbytočne prídeš o peniaze! Ak s diárom nebudeš spokojná, vrátia sa ti peniaze v plnej sume a to aj bez udania dôvodu! Nemáš teda čo stratiť.

NEZABUDNI POUŽIŤ #Fitlaviar

Vďaka ktorému sa môžeš spojiť so všetkými ženami, ktoré sa rozhodli zlepšiť svoj život a pomôžu ti stať sa lepšou verziou samej seba.

Fitlaviár, Prečo je toto ten najlepší vianočný darček pre takmer každú ženu?

Fitlaviár je určený pre všetkých, čo…

… majú chuť chytiť svoj život do vlastných rúk

… si radi stanovujú si ciele na zlepšenie kvality života a sledujú svoj pokrok

…chcú byť plní energie a cítiť sa vo svojom tele úžasne

…chcú prepojiť cestu svojich snov s cestou za zdravým telom

…sa chcú stať súčasťou skvelej komunity, ktorá sa vzájomne podporuje a posúva vpred!

POZOR! V tomto prípade si Fitlaviár určite nekupuj

Ak ti chýba odhodlanosť a chuť niečo zmeniť, Fitlaviár ťa každý deň nedonúti urobiť veci, ktoré sú potrebné k tvojmu rastu.

Je tu len od toho, aby ti pomohol správne si určiť a vytvoriť cieleaby ťa mohol viesť na tej životnej ceste, ktorá môže byť časť kľukatá či ti do nej môže spadnúť mnoho prekážok.

Naučí ťa, ako funguje motivácia a čo robiť v prípade, keď sa zbalí na dovolenku.

Fitlaviár ti v týchto ťažkých chvíľach môže pomôcť vytrvať pri svojich cieľoch, napríklad aj vďaka tomu, že si na začiatku vytvoríš tzv. Vision board. Neboj sa nič, vo vnútri diára je všetko vysvetlené a nemusíš sa báť, že by si musela takéto strašidelné slovné spojenia googliť počas nocí.

Fitlaviár, Prečo je toto ten najlepší vianočný darček pre takmer každú ženu?

Nájdeš v ňom aj niečo EXTRA a ZDARMA!

E-kniha Jedálniček na chudnutie ti pomôže so správnym štartom na ceste chudnutia.

156 nálepiek ti skrášli celý diár podľa vlastnej predstavy.

Vďaka zoznamu prečítaných kníh sa potešia pravidelní čitatelia no aj tí, ktorí chcú zlepšiť svoje čitateľské návyky a budú si môcť značiť, ako sa im darí.

Zoznam kontaktov ti už nikdy nedovolí zabudnúť telefónne čísla.

Aby si nezabúdala na pitný režim, môžeš si ho značiť v prehľadnej tabuľke.

Prehľad výdavkov ti pomôže správať sa šetrnejšie k svojej peňaženke.

Aby si mala jasno vo svojom tréningovom pláne, nájdeš tu prehľad kardia a cvičenia.

A mnoho ďalšieho…

 

Ak ťa zaujíma viac, nevaháj si pozrieť oficiálnu stránku tohto úžasného diára alebo sledovať náš Instragram @Fitlavia.sk, kde sa všetky novinky dozvieš ako prvá!

Tak čo? Si odhodlaná posunúť svoj život na novú úroveň? Fitlaviár ti s tým s radosťou pomôže!

Komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať