Sme tím slovenských a českých expertov

Tréneri, výživoví experti, lekári a farmaceuti. Ľudia, ktorí sa dali dokopy a rozhodli meniť zdravie žienok na Slovensku a Česku. Na tvorbe článkov, kníh aj kurzov sa podieľali:

odborníci, O nás

Mgr.Martin Čupka

Konzultant pre optimálnu, resp. športovú výživu a člen Aliancie výživových poradcov ČR. Prostredníctvom odborných prednášok vzdeláva verejnosť. Môžete ho poznať z televízie Markíza.

odborníci, O nás

Mgr. Jakub Strigáč

Diplomovaný kondičný tréner, bývalý aktívny reprezentant SR v naturálnej kulturistike s titulmi Majstra Slovenska či Európy. Už 14 rokov sa aktívne venuje fitness problematike.

odborníci, O nás

Kamilka Pavlíčková

Dlhoročná IFBB bikini fitness, fitness tréner Amix nutrition a výživový poradca. Svojim zdravým životným štýlom pomáha a inšpiruje desatisíce žien v Česku a na Slovensku.

odborníci, O nás

Barborka Gamanová

Zakladateľka projektu chudnutie-zdravastrava.sk. Viac ako 5 rokov pomáha dosahovať ženám zdravšiu a krásnejšiu postavu. V oblasti chudnutia sa neustále vzdeláva a sleduje najnovšie trendy.

odborníci, O nás

Mgr. Karolína Huvarová

IFBB Bikini fitness, vicemajsterka v bikini fitness na majstrovstvách Moravy, fitness trénerka s viac ako 12-ročnými skúsenosťami. Momentálne žije v USA kde robí kondičnú trénerku profi hokejistom.

odborníci, O nás

Ing. Libor Javro

Zakladateľ výživového štúdia ktorého cieľom je vytvárať svojim klientom profesionálne individuálne výživové plány. Môžete ho poznať z televízie markíza.

odborníci, O nás

Bc. Veronika Guľášová

Majsterka Slovenska v bikini fitness. Získala viacero ocenení na medzinárodnej úrovni. Má dlhoročné skúsenosti v oblasti stravovania a je vášnivou fitness trénerkou v Košiciach.

odborníci, O nás

Ing. Hana Střítecká Phd.

Vysokoškolský pedagog a lektor kurzov pre výživových poradcov. Odborný garant a spolutvorca kritérií „čteme etikety za vás“ občianského združenia Zdravá potravina, z.s..

odborníci, O nás

Jana Earl

Jana Earl, osobný tréner a odborník na výživu certifikovaný prostredníctvom Health Sciences Academy vo Veľkej Británii. Neverí na krátkodobé diéty a rýchle „opravy“.

odborníci, O nás

Ing. Daniela Rau

Vyštudovala VŠ Chemickotechnologickú so zameraním na potravinárstvo. V súčasnosti píše blog o zdravom životnom štýle a je autorkou kuchárskej knihy Zdravé desiate nielen pre deti.

odborníci, O nás

Mimi Pelikán

Skúsená healthy lifestyle blogerka, cestovateľka a podnikateľka. Žije na Indonézskom ostrove Bali, kde sa snaží prinášať  v podobe zdravého životného štýlu inšpiráciu mnohým ženám.

odborníci, O nás

Štěpánka Procházková

Od roku 2006 pracuje ako akreditovaný výživový poradca. Je majiteľkou šiestich centier na chudnutie a prevenciu obezity. Prednáša, publikuje články a pracuje na projektoch v oblasti chudnutia.

odborníci, O nás

Eva Beníšková

Výživová poradkyňa, ktorá v roku 2010 zvíťazila v teste výživových poradcov v MF Dnes a ČT. Svoje znalosti sa snaží neustále rozširovať o nové oblasti-výživa detí, diabetici, celiatici a podobne.

odborníci, O nás

Kristýnka Sixtová

Certifikovaný výživový poradca s dlhoročnými skúsenosťami, pre svojich klientov tvorí jedálničky a výživové plány. Miluje zdravé, výživné recepty a svojho priateľa.

odborníci, O nás

Rastislav Bagita

Oblasť zdravia a športu ho zaujala po osobnom úspechu redukcie 25 kg telesnej hmotnosti. Rozhodol sa rozšíriť a odovzdať svoje vedomosti verejnosti, aby mal každý možnosť dosiahnuť svoj ciel a cítiť sa dobre.

odborníci, O nás

Ing. Petra Pavúková

Nutricionistka, odborníčka na zdravú, klinickú výživu a redukciu hmotnosti, zakladateľka spoločnosti Healthy Way. Pomáha ľuďom zbaviť sa nezdravých návykov a dosiahnuť ideálnu hmotnosť a pevné zdravie, aby si mohli s ľahkosťou užívať život, ktorý si zaslúžia.

odborníci, O nás

Bc. Jana Pastrnáková

Zakladateľka výživového štúdia Vitamine, milovníčka pohybu a tanca, ktorá žije to, čo učí.

odborníci, O nás

Martinka Struhačková

S fitnessom je prepojená celý život. Aktívna fitness trénerka s bohatými skúsenosťami v oblasti zdravého stravovania. Miluje zdravú stravu a vymýšľať nové recepty, ktoré vôbec nechutia ako dietne.

odborníci, O nás

MUDr. Kamil Bezděk

Nutričný špecialista nemocnice a komplexného onkologického centra Nový Jičín. Lektor kurzov pre výživových poradcov a aktívny športovec.

odborníci, O nás

Ing. Veronika Gandi

Vášnivá foodblogerka a redaktorka projektu fitlavia.sk. Už niekoľko rokov uprednostňuje kuchyňu z nespracovaných potravín. Rada pripravuje zdravé a výživné recepty.

odborníci, O nás

Mgr. Petra Ondrašáková

Vyštudovaná farmaceutka s vášňou pre zdravý životný štýl. Verí tomu, že zdravá, vyvážená strava a životný štýl je základ, ako sa vyhnúť chorobám a liekom. Môžete poznať z RTVS.